Radio PLEHAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Radio PLEHAN

Izvorna, Narodna I Zabavna Glazba


You are not connected. Please login or register

prevara....

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1prevara.... Empty prevara.... 10.02.09 21:34

tami

tami

Danas mi se nesto desilo , i moram priznati dame boli glava ........................,
Moja jedna dobra poznanica ima neku malu Aferu , sve ok , ali ta moja Frendica ima i muza i dite , ok idemo dalje , u sve to sam i ja umisana , zasto , e pa zato sto svi znaju dasam sa njom dobra pa mene zovu i pricaju mi to , a sta sad , sta bi vi radili , kako dase izvucem iz toga , ili je vec kasno ?

Ja licno nebi tila ni da znam staje bilo i sta ce biti , nije djete i triba znati sta radi

Sta vi mislite ? :ro
ll: :shock: :roll: :roll:

2prevara.... Empty Re: prevara.... 19.02.09 14:02

Pejo Volar



tami je napisao/la:Danas mi se nesto desilo , i moram priznati dame boli glava ........................,
Moja jedna dobra poznanica ima neku malu Aferu , sve ok , ali ta moja Frendica ima i muza i dite , ok idemo dalje , u sve to sam i ja umisana , zasto , e pa zato sto svi znaju dasam sa njom dobra pa mene zovu i pricaju mi to , a sta sad , sta bi vi radili , kako dase izvucem iz toga , ili je vec kasno ?

Ja licno nebi tila ni da znam staje bilo i sta ce biti , nije djete i triba znati sta radi

Sta vi mislite ? :ro
ll: :shock: :roll: :roll:
Kak bi Zagorec rekel: Ne bum se štel mešat.
Ma to je individualno. Svatko bi trebao da zna šta radi i da
odgovara za svoje postupke. Ne treba se time opterećivati

3prevara.... Empty Re: prevara.... 19.02.09 14:40

tami

tami

i ja sam tvoga misljenja Pejo , sta sam napravila , jednostavno vise ne stupam u kontakt , ne idem kod nje i ne zovem je , a cudna stvar ni mene niko vise ne zove :o :)

4prevara.... Empty Re: prevara.... 19.02.09 15:00

Pejo Volar



tami je napisao/la:i ja sam tvoga misljenja Pejo , sta sam napravila , jednostavno vise ne stupam u kontakt , ne idem kod nje i ne zovem je , a cudna stvar ni mene niko vise ne zove :o :)
Možda se osvijestila, a probuđena svijest može čuda da napravi.
Vrijeme će pokazati hoće li to biti dobra ili loša čuda? Ako
ih bude?

5prevara.... Empty Re: prevara.... 19.02.09 19:38

tami

tami

:D ;)

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.